pielęgnacja dłoni

Dłonie wykonują ciężką pracę i często ulegają zniszczeniu. Dla komfortu i urody należy poświęcać im odpowiednią uwagę, by zawsze były gładkie i zadbane.
Każdego dnia dłonie narażone są na działanie czynników zewnętrznych: wody, chloru, detergentów, czynników pogodowych, takich jak mróz i wiatr. Dłonie wykonują również codzienne prace, które nie pozostają bez wpływu na ich kondycję. W trosce o piękno skóry dłoni, jak i również o kondycję paznokci i skórek wokół nich, należy regularnie stosować odpowiednie kosmetyki.
Zniszczone dłonie stają się szorstkie, suche, ulegają spierzchnięciom i boleśnie pękają. Dają także przykre uczucie dyskomfortu, gdyż skóra na nich jest ściągnięta i nieprzyjemna w dotyku. Dłoniom należy zapewnić optymalną porcję nawilżenia, dlatego kilka razy dziennie trzeba smarować je krem do rąk. Dobrze jest sięgnąć po kosmetyk, który zawiera glicerynę, jak np. krem do rąk Cztery Pory Roku z aloesem. Gliceryna jest składnikiem, który zatrzymuje wodę w głębszych partiach skóry i zapobiega utracie wilgoci. Regularne stosowanie specyfiku sprawia, że skóra staje się delikatniejsza i gładsza, a same dłonie są lepiej zabezpieczone przed działaniem czynników zewnętrznych.
krem do rąk Cztery Pory Roku z aloesem
Dłonie, które wykazują właściwości do rogowacenia, warto wspomóc działaniem peelingu do dłoni, który efektywnie złuszczy martwy naskórek, usunie zgrubienia i zapobiegnie powstawaniu kolejnych. Stosując cukrowy peeling Eveline Expresowe Manicure zapewnia się pielęgnację nie tylko dłoniom, ale także skórkom wokół paznokci. Po wykonaniu peelingu można nałożyć specjalną maseczkę.
cukrowy peeling Eveline expresowe manicure
W następnej recenzji zajmę się recenzją alternatywnego produktu można powiedzieć że ekologicznego, ale to za tydzień w między czasie zapoznajcie się z tym produktem