Nikt z nas nie lubi przebywać w brudnych pomieszczeniach. Aby utrzymać czystość domu, używać należy różnych środków chemicznych i akcesoriów, innych do kuchni, łazienki, toalety, podłóg, naczyń, czy mebli. Szeroka gama dostępnych na rynku produktów pozwala na szybkie i skuteczne rozprawienie się z różnymi rodzajami zanieczyszczeń, które powstają w naszych mieszkaniach. Do czyszczenie kuchni i łazienki, zależnie od intensywności zabrudzeń, warto zaopatrzyć się w:
– mleczko;
– proszek;
– płyn uniwersalny.
Przy trudnym do usunięcia, uporczywym brudzie najlepiej sprawdzi się proszek, który charakteryzuje się najwyższymi właściwościami ściernymi spośród trzech wymienionych rodzajów produktów. Przy nieco mniejszych zanieczyszczeniach, jak plamy czy delikatne zacieki, wystarczające będzie mleczko lub uniwersalny płyn z rozpylaczem.
O czystość podłogi pozwolą nam zadbać różnego rodzaju płyny przeznaczone do rozmaitych materiałów, takich jak drewno, linoleum, pcv. Najpopularniejszym producentem tego typu środków czyszczących jest Ajax, w którego ofercie znajdziemy płyny do każdej z wymienionych podłóg.
płyn do podłogi ajax
Ten sam producent oferuje również płyny które z powodzeniem wykorzystamy przy myciu okien. Najczęściej płyny takie dysponują rozpylaczami, choć można zakupić też jednorazowe opakowanie, do którego samodzielnie dokręcimy rozpylacz.
płyn do mycia okien Ajax
Sprawdź również produktty od